Location : Home > G > GRM2196R2A3R5CD01D
GRM2196R2A3R5CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2196R2A3R5CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2196R2A3R5CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 3.5pF 100volt R2H +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM2196R2A3R5CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 3.5pF 100volt R2H +/ 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
GRM2196R2A3R5CD01D CAP CER 3.5PF 100V R2H 0805 803600 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM2196R2A3R5CD01D CAP CER 3.5PF 100V R2H 0805 698400 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM2196R2A3R5CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 3.5pF 100volt R2H +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com