Location : Home > G > GRM2196P2A200JZ01D
GRM2196P2A200JZ01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2196P2A200JZ01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2196P2A200JZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 20pF 100volt P2H +/- 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM2196P2A200JZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 20pF 100volt P2H +/- 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
GRM2196P2A200JZ01D CAP CER 20PF 100V 5 P2H 0805 812100 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM2196P2A200JZ01D CAP CER 20PF 100V 5 P2H 0805 706900 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM2196P2A200JZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 20pF 100volt P2H +/- 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com