Location : Home > G > GRM2196P2A1R6CD01D
GRM2196P2A1R6CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2196P2A1R6CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2196P2A1R6CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 1.6pF 100volt P2H +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM2196P2A1R6CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 1.6pF 100volt P2H +/ 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
GRM2196P2A1R6CD01D CAP CER 1.6PF 100V P2H 0805 812300 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM2196P2A1R6CD01D CAP CER 1.6PF 100V P2H 0805 707100 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM2196P2A1R6CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 1.6pF 100volt P2H +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com