Location : Home > G > GRM2195C2A3R9CD01D
GRM2195C2A3R9CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2195C2A3R9CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2195C2A3R9CD01D CAP CER 3.9PF 100V NP0 0805 703600 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM2195C2A3R9CD01D CAP CER 3.9PF 100V NP0 0805 598400 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B57261V2223J60 EPCOS 5000 12+ 0402 (1005 Metric) SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
B57261V2223J60 EPCOS Inc 13830 2013+ THERMISTOR NTC 22K OHM 5 SMD Ameyic Electronics Limited
B57261V2223J60 EPCOS Inc 61955 1531+ THERMISTOR NTC 22K OHM 5 SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B57261V2223J60 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
35076 Static Control, ESD, Clean Room Products Accessories LNYRD BRKWY FLT 3/8" RNG RYL BL
35076 Electronics 26641 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
35076 IC 38532 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
300006 Switches Accessories 16MM INDUSTRIAL CONTROL ACCESS