Location : Home > G > GRM2195C2A3R0CD01D
GRM2195C2A3R0CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2195C2A3R0CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2195C2A3R0CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 3.0pF 100volts C0G + 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM2195C2A3R0CD01D CAP CER 3PF 100V NP0 0805 703800 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.