Location : Home > G > GRM2195C2A2R6CD01D
GRM2195C2A2R6CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2195C2A2R6CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2195C2A2R6CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 2.6pF 100volt C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM2195C2A2R6CD01D CAP CER 2.6PF 100V NP0 0805 886800 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM2195C2A2R6CD01D CAP CER 2.6PF 100V NP0 0805 781600 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.