Location : Home > G > GRM2195C2A1R8CD01D
GRM2195C2A1R8CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2195C2A1R8CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2195C2A1R8CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 1.8pF 100volts C0G + 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM2195C2A1R8CD01D CAP CER 1.8PF 100V NP0 0805 704200 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM2195C2A1R8CD01D CAP CER 1.8PF 100V NP0 0805 599000 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM2195C2A1R8CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 1.8pF 100volts C0G + 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com