Location : Home > G > GRM216R71H103KA01J
GRM216R71H103KA01J
Share on FacebookShare on Facebook
GRM216R71H103KA01J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM216R71H103KA01J 789546 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GRM216R71H103KA01J CAP CER 10000PF 50V 10 X7R 0805 49710 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
GRM216R71H103KA01J CAP CER 10000PF 50V 10 X7R 0805 1540300 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GRM216R71H103KA01J Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.01uF 50volts X7R 1 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com