Location : Home > G > GRM188R71H331KA01J
GRM188R71H331KA01J
Share on FacebookShare on Facebook
GRM188R71H331KA01J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM188R71H331KA01J Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 330pF 50volts X7R 10 80,000 Murata 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
GRM188R71H331KA01J 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GRM188R71H331KA01J CAP CER 330PF 50V 10 X7R 0603 878200 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.