Location : Home > G > GRM1886P2A3R2CZ01D
GRM1886P2A3R2CZ01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM1886P2A3R2CZ01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM1886P2A3R2CZ01D CAP CER 3.2PF 100V P2H 0603 597500 MURATA 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GRM1886P2A3R2CZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.2pF 100Volts P2H 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
GRM1886P2A3R2CZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.2pF 100Volts P2H 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd