Location : Home > G > GRM1886P2A2R9CZ01D
GRM1886P2A2R9CZ01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM1886P2A2R9CZ01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM1886P2A2R9CZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.9pF 100Volts P2H 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM1886P2A2R9CZ01D CAP CER 2.9PF 100V P2H 0603 703200 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM1886P2A2R9CZ01D CAP CER 2.9PF 100V P2H 0603 598000 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.