Location : Home > G > GRM155R71C822KA01D
GRM155R71C822KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for GRM155R71C822KA01D distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
GRM155R71C822KA01D MURATA RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
GRM155R71C822KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM155R71C822KA01D 654789 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GRM155R71C822KA01D CAP CER 8200PF 16V 10 X7R 0402 21068 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-9036-22CS2677 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD