Location : Home > G > GRM155R61C472KA01D
GRM155R61C472KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM155R61C472KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM155R61C472KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0047uF 16volts 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GRM155R61C472KA01D CAP CER 4700PF 16V 10 X5R 0402 22822 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor