Location : Home > G > GRM1557U1H6R4CZ01D
GRM1557U1H6R4CZ01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM1557U1H6R4CZ01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM1557U1H6R4CZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.4pF 50Volts U2J 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM1557U1H6R4CZ01D CAP CER 6.4PF 50V U2J 0402 710000 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM1557U1H6R4CZ01D CAP CER 6.4PF 50V U2J 0402 604800 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.