Location : Home > G > GRM1556T1H8R3CD01D
GRM1556T1H8R3CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM1556T1H8R3CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM1556T1H8R3CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.3pF 50Volts T2H 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM1556T1H8R3CD01D CAP CER 8.3PF 50V T2H 0402 1005100 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM1556T1H8R3CD01D CAP CER 8.3PF 50V T2H 0402 899900 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.