Location : Home > G > GRM1556T1H2R7CD01D
GRM1556T1H2R7CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM1556T1H2R7CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM1556T1H2R7CD01D CAP CER 2.7PF 50V T2H 0402 1333500 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GRM1556T1H2R7CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.7pF 50Volts 0.25pF 80,000 Murata 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
GRM1556T1H2R7CD01D CAP CER 2.7PF 50V T2H 0402 690300 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.