Location : Home > G > GRM1556S1H1R2CD01D
GRM1556S1H1R2CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM1556S1H1R2CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM1556S1H1R2CD01D CAP CER 1.2PF 50V S2H 0402 800600 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM1556S1H1R2CD01D CAP CER 1.2PF 50V S2H 0402 695400 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM1556S1H1R2CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.2pF 50Volts S2H 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd