Location : Home > G > GRM1556P1H2R2CZ01D
GRM1556P1H2R2CZ01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM1556P1H2R2CZ01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM1556P1H2R2CZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2pF 50Volts 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM1556P1H2R2CZ01D CAP CER 2.2PF 50V P2H 0402 808700 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.