Location : Home > G > GRM1535C1H5R0CDD5D
GRM1535C1H5R0CDD5D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM1535C1H5R0CDD5D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM1535C1H5R0CDD5D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5pF 50 volts 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
GRM1535C1H5R0CDD5D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5pF 50 volts 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GRM1535C1H5R0CDD5D CAP CER 5PF 50V NP0 0402 1249600 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com