Location : Home > G > GRM033R71E391KA01D
GRM033R71E391KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM033R71E391KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM033R71E391KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 390pF 25 volts 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GRM033R71E391KA01D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GRM033R71E391KA01D CAP CER 390PF 25V 10 X7R 0201 802800 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM033R71E391KA01D CAP CER 390PF 25V 10 X7R 0201 802800 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.