Location : Home > G > GRM0337U1H7R7CD01D
GRM0337U1H7R7CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0337U1H7R7CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0337U1H7R7CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 7.7pF 50Volts 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0337U1H7R7CD01D CAP CER 7.7PF 50V U2J 0201 994600 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.