Location : Home > G > GRM0337U1H2R5CD01D
GRM0337U1H2R5CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0337U1H2R5CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0337U1H2R5CD01D CAP CER 2.5PF 50V U2J 0201 1002000 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM0337U1H2R5CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.5pF 50Volts 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd