Location : Home > G > GRM0337U1H2R2CD01D
GRM0337U1H2R2CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0337U1H2R2CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0337U1H2R2CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2pF 50Volts U2J 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0337U1H2R2CD01D CAP CER 2.2PF 50V U2J 0201 1002300 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.