Location : Home > G > GRM0336T1E7R2CD01D
GRM0336T1E7R2CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0336T1E7R2CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0336T1E7R2CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 7.2pF 25Volts 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0336T1E7R2CD01D CAP CER 7.2PF 25V T2H 0201 896400 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.