Location : Home > G > GRM0336T1E680GD01D
GRM0336T1E680GD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0336T1E680GD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0336T1E680GD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 68pF 25Volts 2 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0336T1E680GD01D CAP CER 68PF 25V 2 T2H 0201 813900 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.