Location : Home > G > GRM0336T1E4R8CD01D
GRM0336T1E4R8CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0336T1E4R8CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0336T1E4R8CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.8pF 25Volts 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0336T1E4R8CD01D CAP CER 4.8PF 25V T2H 0201 901400 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.