Location : Home > G > GRM0336T1E2R4CD01D
GRM0336T1E2R4CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0336T1E2R4CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0336T1E2R4CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.4pF 25Volts 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0336T1E2R4CD01D CAP CER 2.4PF 25V T2H 0201 901900 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM0336T1E2R4CD01D CAP CER 2.4PF 25V T2H 0201 796700 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.