Location : Home > G > GRM0336T1E150GD01D
GRM0336T1E150GD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0336T1E150GD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0336T1E150GD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 15pF 25Volts 2 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0336T1E150GD01D CAP CER 15PF 25V 2 T2H 0201 982500 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
17533 Soldering, Desoldering, Rework Products Holders, Stands SOLDERING IRON STAND 2POS
17533 Phoenix Contact 157710 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
17533 Phoenix Contact 298570 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com