Location : Home > G > GRM0336S1E680GD01D
GRM0336S1E680GD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0336S1E680GD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0336S1E680GD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 68pF 25Volts 2 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0336S1E680GD01D CAP CER 68PF 25V 2 S2H 0201 984000 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PPT2-0002DFR2VS Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor ¡À2 PSI (¡À13.79 kPa) Differential Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube
PPT2-0002DFR2VS IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PPT2-0002DFR2VS NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5.76204.1030400 Switches Accessories SWITCH LABEL EMERGENCY/STOP YEL
DP4-57P Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor ¡À14.5 PSI (¡À100 kPa) Compound Female - M5 Module Box with Display