Location : Home > G > GRM0336S1E3R4CD01D
GRM0336S1E3R4CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0336S1E3R4CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0336S1E3R4CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.4pF 25Volts 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0336S1E3R4CD01D CAP CER 3.4PF 25V S2H 0201 685100 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.