Location : Home > G > GRM0336S1E1R3CD01D
GRM0336S1E1R3CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0336S1E1R3CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0336S1E1R3CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.3pF 25Volts 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0336S1E1R3CD01D CAP CER 1.3PF 25V S2H 0201 688000 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
40012 Switches Accessories SWITCH PB FIG "1" CLEAR