Location : Home > G > GRM0336S1E150GD01D
GRM0336S1E150GD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0336S1E150GD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0336S1E150GD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 15pF 25Volts 2 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0336S1E150GD01D CAP CER 15PF 25V 2 S2H 0201 985600 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.