Location : Home > G > GRM0336R1E6R7CD01D
GRM0336R1E6R7CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0336R1E6R7CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0336R1E6R7CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.7pF 25Volts 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0336R1E6R7CD01D CAP CER 6.7PF 25V R2H 0201 696700 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
24-6337-9721 Soldering, Desoldering, Rework Products Solder Leaded Rosin Mildly Activated (RMA) Wire Solder Sn63Pb37 (63/37) 14 AWG, 16 SWG Spool, 454g (1 lb)