Location : Home > G > GRM0336R1E360GD01D
GRM0336R1E360GD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0336R1E360GD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0336R1E360GD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 36pF 25Volts 2 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0336R1E360GD01D CAP CER 36PF 25V 2 R2H 0201 987800 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.