Location : Home > G > GRM0336R1E2R5CD01D
GRM0336R1E2R5CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0336R1E2R5CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0336R1E2R5CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.5pF 25Volts 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0336R1E2R5CD01D CAP CER 2.5PF 25V R2H 0201 703500 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.