Location : Home > G > GRM0335C1H5R6BA01D
GRM0335C1H5R6BA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0335C1H5R6BA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0335C1H5R6BA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 5.6pF 50volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GRM0335C1H5R6BA01D CAP CER 5.6PF 50V NP0 0201 695000 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM0335C1H5R6BA01D CAP CER 5.6PF 50V NP0 0201 589800 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GRM0335C1H5R6BA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 5.6pF 50volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd