Location : Home > G > GRM0335C1H1R2CD01J
GRM0335C1H1R2CD01J
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0335C1H1R2CD01J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0335C1H1R2CD01J Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.2pF 50volts 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0335C1H1R2CD01J CAP CER 1.2PF 50V NP0 0201 711900 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.