Location : Home > G > GRM0335C1H1R0CD01J
GRM0335C1H1R0CD01J
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0335C1H1R0CD01J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0335C1H1R0CD01J Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1pF 50 volts 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0335C1H1R0CD01J CAP CER 1PF 50V NP0 0201 712000 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.