Location : Home > G > GRM0335C1E510GD01D
GRM0335C1E510GD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0335C1E510GD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0335C1E510GD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 51pF 25Volts 2 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM0335C1E510GD01D CAP CER 51PF 25V 2 NP0 0201 903200 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.