Location : Home > G > GRM0335C1E2R0BA01D
GRM0335C1E2R0BA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM0335C1E2R0BA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM0335C1E2R0BA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 2.0pF 25volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GRM0335C1E2R0BA01D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GRM0335C1E2R0BA01D CAP CER 2PF 25V NP0 0201 784100 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM0335C1E2R0BA01D CAP CER 2PF 25V NP0 0201 678900 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GRM0335C1E2R0BA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 2.0pF 25volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd