Location : Home > G > GR331CD72W473KW03L
GR331CD72W473KW03L
Share on FacebookShare on Facebook
GR331CD72W473KW03L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GR331CD72W473KW03L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.047uF 450volt X7T 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GR331CD72W473KW03L CAP CER 0.047UF 450V X7T 1206 683300 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GR331CD72W473KW03L CAP CER 0.047UF 450V X7T 1206 788500 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
GR331CD72W473KW03L CAP CER 0.047UF 450V X7T 1206 788500 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.