Location : Home > G > GQM22M5C2H8R2CB01L
GQM22M5C2H8R2CB01L
Share on FacebookShare on Facebook
GQM22M5C2H8R2CB01L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GQM22M5C2H8R2CB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 8.2pF Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GQM22M5C2H8R2CB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 8.2pF Learn 80,000 Murata 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
GQM22M5C2H8R2CB01L CAP CER 8.2PF 500V NP0 1111 1510200 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GQM22M5C2H8R2CB01L 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0603ZC471KAZ2A Capacitors Ceramic Capacitors 470pF ¡À10% 10V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
0603ZC471KAZ2A AVX 1426100 15+ CAP CER 470PF 10V 10 X7R 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0603ZC471KAZ2A AVX 797100 1525+ CAP CER 470PF 10V 10 X7R 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0603ZC471KAZ2A AVX 907100 NEW RoHS CAP CER 470PF 10V 10 X7R 0603 FindCores Electronics Inc.
0638320870 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories TOOL KIT
SS-5GLT Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V