Location : Home > G > GQM22M5C2H7R0CB01L
GQM22M5C2H7R0CB01L
Share on FacebookShare on Facebook
GQM22M5C2H7R0CB01L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GQM22M5C2H7R0CB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 7.0pF Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
GQM22M5C2H7R0CB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 7.0pF Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
GQM22M5C2H7R0CB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 7.0pF Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GQM22M5C2H7R0CB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 7.0pF Learn 80,000 Murata 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
GQM22M5C2H7R0CB01L CAP CER 7PF 500V NP0 1111 695700 Murata Electronics North Ameri 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.