Location : Home > G > GQM22M5C2H5R0CB01L
GQM22M5C2H5R0CB01L
Share on FacebookShare on Facebook
GQM22M5C2H5R0CB01L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GQM22M5C2H5R0CB01L CAP CER 5PF 500V NP0 1111 686400 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GQM22M5C2H5R0CB01L CAP CER 5PF 500V NP0 1111 1303400 Murata Electronics North Ameri 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GQM22M5C2H5R0CB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 5.0pF Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS80E331MDN1 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H