Location : Home > G > GQM22M5C2H220JB01L
GQM22M5C2H220JB01L
Share on FacebookShare on Facebook
GQM22M5C2H220JB01L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GQM22M5C2H220JB01L 654789 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GQM22M5C2H220JB01L 2013+ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
GQM22M5C2H220JB01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1111 C0G 500V 22pF Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
GQM22M5C2H220JB01L CAP CER 22PF 500V 5 NP0 1111 9150 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd