Location : Home > G > GPFC110-12G
GPFC110-12G
Share on FacebookShare on Facebook
GPFC110-12G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GPFC110-12G ROHSPb 85200 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
GPFC110-12G PWR SPLY SWITCHER PFC 110W 12V 8000 SL Power Electronics Manufactu 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GPFC110-12G s/n 8204 N/A 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
GPFC110-12G standard package with RoHS 146150 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
GPFC110-12G RoHS Compliant 38625 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
GPFC110-12G 654789 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VOF-65-9 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 9V 65W
VOF-65-9 CUI Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
VOF-65-9 CUI Inc 8000 2015+ PWR SUPPLY 60W OPEN 9V 6.6A enkaite Electronics Co., Ltd