Location : Home > G > GP2M008A060HG
GP2M008A060HG
Share on FacebookShare on Facebook
GP2M008A060HG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AON6752 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 54A DFN5X6
AON6752 AlphaOmega 357 20+PB 8-DFN5x6 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AON6752 AOS 16666 2022+ DFN56 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AON6752 AOS/??? 100000 2021 DFN56 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
TN2540N8-G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 400V 260MA SOT89-3
TN2540N8-G ROHS 48105 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TN2540N8-G SUPERTEX 17000 14-15+ SOT89 Nego IC Co.Doris@negoic.com
TGX-2-320-320-1.5 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TGX-2 SHEET 300X300X1.5MM
TGX-2-320-320-1.5 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TGX-2-320-320-1.5 NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7106 Filters Common Mode Chokes 600¦ÌH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 30 mOhm
7106 Distributor 234690 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
7106 IC 37090 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
7106 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
7102 Filters Common Mode Chokes 1mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A DCR 60 mOhm
7102 Coto Technology 61995 1538+ RELAY REED DPST 500MA 12V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.