Location : Home > G > GNM1M2R71H102MA01D
GNM1M2R71H102MA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GNM1M2R71H102MA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GNM1M2R71H102MA01D Capacitor Arrays & Networks 2 Cap Array 0504 X7R 50V 1000pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
GNM1M2R71H102MA01D Capacitor Arrays & Networks 2 Cap Array 0504 X7R 50V 1000pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GNM1M2R71H102MA01D CAP ARRAY 2CH 1000PF 50V 0504 1525300 Murata Electronics North Ameri 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GNM1M2R71H102MA01D Capacitor Arrays & Networks 2 Cap Array 0504 X7R 50V 1000pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com