Location : Home > G > GLFR1608TR47M-LR
GLFR1608TR47M-LR
Share on FacebookShare on Facebook
GLFR1608TR47M-LR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GLFR1608TR47M-LR SMD 60000 TDK 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GLFR1608TR47M-LR INDUCTOR .47UH 475MA 20 0603 57519 TDK 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GLFR1608TR47M-LR SMD 60000 TDK 17+ EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-17D-106-C1-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT
ATS-17B-117-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
ATS-01B-77-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM R-TAB
ATS-12A-178-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB
ATS-04D-198-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12MM XCUT T412
ATS-16A-149-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB
ATS-16H-113-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT
ATS-05C-62-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T412
MPZ1005F330ET000 Filters Ferrite Beads and Chips 33 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Power Line 550mA 1 Lines 350 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MPZ1005F330ET000 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPZ1005F330ET000 NEW 87770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MPZ1005F330ET000 TDKCorporation 575400 17+ SMD EKT Electronics Co., Ltd
MPZ1005F330ET000 TDKCorporation 575400 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SC5040F-470 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 47¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 4A 71.4 mOhm Max Nonstandard
SC5040F-470 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5040F-470 Signal Transformer 47930 1525+ INDUCTOR SMD 47UH 7A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC5040F-470 Signal Transformer 57739 2015+ INDUCTOR SMD 47UH 7A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5040F-470 Signal Transformer 62465 1531+ INDUCTOR SMD 47UH 7A 100KHZ Alphatek Technology Limited