Location : Home > G > GLA67F35IET
GLA67F35IET
Share on FacebookShare on Facebook
GLA67F35IET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
714-43-216-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
714-43-216-31-018000 IC 57240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-216-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157280 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-216-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279170 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TST04RB02Z Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
TST04RB02Z IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TST04RB02Z ITT Cannon, LLC 147580 2016+ CONN RCPT PCB 4POS GOLD SCKT Unitronix Electronics Limited
TST04RB02Z NEW 98910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953137-2000-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
953137-2000-AR-PR 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
953137-2000-AR-PR 3M 288150 2016+ CONN SOCKET 37POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953137-2000-AR-PR 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 37POS 2MM VERT SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
953137-2000-AR-PR IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-026-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-026-10-143101 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-026-10-143101 Preci-Dip 147360 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1645080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645080000 Weidmuller 157860 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1645080000 Weidmuller 297510 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1765440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1765440000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1765440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB B2L 3.5MM 36POS AU BK TPC Global Service Co.Ltd.
1765440000 Weidmuller 147230 2016+ TERM BLOCK PLUG 36POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
801-83-012-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-012-65-410101 Preci-Dip 157860 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-012-65-410101 Preci-Dip 298570 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
823-22-022-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-022-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-022-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-022-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS DUAL .177 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-102387-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 44 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
1-102387-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-102387-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING 44POS .100 POL DUAL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-102387-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING 44POS .100 POL DUAL Global Thunder Electronics Co.,Ltd